czwartek, 19 września 2019 r.

Fałszywe dostawy - OSZUST!!!

Z różnych regionów Polski docierają do nas informacje o dostrawach do parafii, za zaliczeniem pocztowym, paczek z książkami różnych wydawnictw o wartości około 100, a nawet do 300 złotych.
Nadawca powołuje się na instytucję Wydawnictwa Świętego Wojciecha podając jednocześnie adres: 60-967 Poznań, Plac Wolności 1. Zwracamy uwagę na konieczność sprawdzenia czy przesyłka była zamawiana przez parafię

Pod żadnym pozorem proszę jej nie odbierać!


Dostawy z naszej firmy są zawsze awizowane i umawiane, nigdy nie działamy bez porozumienia. Dostawca jest oszustem, który wykorzystując dobrą markę "Drukarni i Księgarni św. Wojciecha", wyłudza znaczne kwoty od nieświadomych potencjalnych odbiorców.
Jednocześnie prosimy o pomoc w ujawnieniu oszusta, wyłącznie z powiadomieniem służb policyjnych. Doręczyciel podszywa się wg naszych informacji pod instytucję Poczty Polskiej lub DHL.

W trosce o naszych klientów, prosząc o solidarność w walce z nieuczciwością zwracamy uwagę na konieczność podjęcia nadzwyczajnych środków ostrożności w zwiazku z opisanymi przypadkami wyłudzeń.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Drukarni i Księgarni św. Wojciecha

Polecamy