czwartek, 27 lutego 2020 r.

Rekolekcje dla organistów

Panie i Panowie Organiści Archidiecezji Gnieźnieńskiej

W dniach od 14 do 16 lutego 2006 roku w Domu Zakonnym Sióstr Pallotynek w Gnieźnie, przy ul. Hożej 31 odbędą się rekolekcje dla organistów archidiecezji gnieźnieńskiej, na które serdecznie zapraszamy. Tak ważna służba we wspólnocie Kościoła wymaga stałej formacji, której służą rekolekcje. Są one też okazja do wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń. Dlatego też liczymy na Państwa przybycie.
Rekolekcje rozpoczną się we wtorek, 14 lutego o godz. 16.00. Zakończenie w czwartek, 16 lutego o godz. 14.00. Dojazd z dworca PKP i PKS autobusem nr 11. Do ulicy Hożej dojeżdża się od ul. Wrzesińskiej (przy wyjeździe na Wrześnię w lewo przed lasem). należy zabrać ze sobą śpiewnik ks. Siedleckiego, obrzędy pogrzebu i przybory do pisania. Koszt rekolekcji wynosi 100 zł od osoby. Prosimy zaproponować Księdzu Proboszczowi, aby parafia pokryła koszty udziału w rekolekcjach. Prosimy też o powiadomienie i zaproszenie na rekolekcje organistów z sąsiednich parafii.

Ks. Piotr Kotowski, Diecezjalny Duszpasterz Świeckich Pracowników Kościelnych
Ks. Ryszard Figiel, Dyrektor Archidiecezjalnego Studium Kościelnego


Zgłoszenia udziału w rekolekcjach prosimy kierować do dnia 5 lutego do ks. Piotra Kotowskiego, tel. 0-52/3575781, kom. 0-604975936

Polecamy