wtorek, 17 września 2019 r.

PRotony za dobry PR

Ks. Jacek Dziel, Lucyna Muniak oraz Anna Nawrocka z Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej otrzymali nagrodę PRotony 2008. Zespół wyróżniono za dotychczasowe działania na gruncie komunikacji i public relations.
PRotony to prestiżowe nagrody przyznawane co roku profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Zespół gnieźnieńskiej Caritas uhonorowany został za dotychczasowe działania na gruncie komunikacji z otoczeniem oraz za pomysł utworzenia klubu „Ambasadorzy Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej”.

Wręczenie PRotonów odbyło się 5 czerwca w Warszawie. Jak przyznał ks. Jacek Dziel – dyrektor Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej nagroda to dowód uznania dla wspólnej pracy nie tylko tych trzech nagrodzonych osób, ale dla całej rzeszy ludzi, którzy codziennie, z pasją angażują się w pomoc potrzebującym. – To dowód na to, że warto komunikować się z naszym otoczeniem, warto pokazywać co i jak robimy, bo to właśnie skutkuje jeszcze efektywniejszymi działaniami w przyszłości, dla dobra tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Bardzo cieszy także fakt, że nasza praca została dostrzeżona przez profesjonalistów w branży PR, którym przecież niełatwo zaimponować – dodaje dyrektor gnieźnieńskiej Caritas.

Polecamy