poniedziałek, 6 lipca 2020 r.

Zaproszenie na rekolekcje kapłańskie


Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza księży do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich z udziałem ks. bpa Henryka Tomasika,  a prowadzonych przez ks. kan. Juliana Brzezickiego, wieloletniego asystenta KSM diecezji zamojsko – lubaczowskiej. Zaproszenie skierowane jest do księży zainteresowanych KSM oraz do kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM.
Rekolekcje odbędą się w dniach 12–15 października 2009 r. w Domu Rekolekcyjnym im. bł. Franciszki Siedliskiej w miejscowości Żdżary 74 koło Nowego Miasta nad Pilicą w diecezji łowickiej.
Rekolekcje rozpoczynają się kolacją o godz. 18.00, a kończą się obiadem w dniu wyjazdu o godz. 13.00. Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 300 zł. Kapłani są proszeni o zabranie ze sobą alby i stuły.
Uczestnicy rekolekcji otrzymują na ich zakończenie potwierdzenie o odbytych rekolekcjach kapłańskich oraz zaświadczenie do szkół o ukończeniu kursu z zakresu wiedzy i form pracy z młodzieżą.
Zgłoszenia należy kierować na adres:
Biuro Prezydium Krajowej Rady KSM, ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa, tel.: 022 531 72 09, e-mail: biuro@pkr.ksm.org.plwww.ksm.org.pl

Polecamy