piątek, 21 lutego 2020 r.

Egzorcysta mówi o New Age

Bractwo Świętej Rodziny przy parafii pw. bł. Michała Kozala w Gnieźnie zaprasza na spotkanie z ks. dr Pawłem Kiejkowskim nt: „Egzorcysta mówi o New Age”. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 16 grudnia, w kościele garnizonowym w Gnieźnie. Początek o godzinie 19. Zachęcamy do uczestnictwa.


Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, czym jest New Age? Czym różni się od chrześcijaństwa? Czy stanowi zagrożenie, a jeśli tak, to jak się przed nim bronić?

 

Ks. dr Paweł Kiejkowski ukończył Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.    W latach 2000-2005 wykładał  w Wyższym Seminarium Duchownym w Petersburgu. W latach 2006-2007 był wicerektorem Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego  w Gnieźnie. Obecnie wykłada teologię fundamentalną i teologię dogmatyczną. Od marca tego roku ks. dr Paweł Kiejkowski pełni funkcję egzorcysty archidiecezji gnieźnieńskiej.

 

Bractwo Świętej Rodziny jest świecką inicjatywą wypływającą z chęci niesienia szeroko pojętej pomocy rodzinie. Jednym z naszych celów jest organizowanie różnego rodzaju spotkań, konferencji, wykładów i rekolekcji skupiających się nad problemami i zagrożeniami z jakimi borykają się współczesne rodziny.  

 

Polecamy