niedziela, 23 września 2018 r.

Oblaci zapraszają - rekolekcje dla gimnazjalistów

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, gospodarze Niższego Seminarium Duchownego w Markowicach k. Inowrocławia zapraszają chłopców z gimnazjum na dni skupienia, które odbędą się w dniach 7–9 października. Koszty uczestnictwa, noclegu i wyżywienie pokrywa oblacka rodzina zakonna. 


W programie Dni Skupienia dla gimnazjalistów zaplanowano wspólne modlitwy z juniorami, spotkania, konferencje i Eucharystię. Będzie równie okazja do spowiedzi świętej, wspólna rekreacja, a dla miłośników sportu mecze piłki nożnej i unihokeja o puchar Dyrektora NSD. Chętni proszeni są o zabranie dresu i butów sportowych.


Organizatorzy proszą o potwierdzenie przyjazdu najpóźniej do 3 października na mail: powolania@oblaci.pl

www.powolania.oblaci.pl

 

lub tel. kom. 601.788. 422

gg – 2297944

 

Dojazd do Markowic – pociągiem do Inowrocławia. Autobusy firmy MATBUD odjeżdżają do Markowic z Inowrocławia, z ulicy Roosevelta o godzinie: 12.55, 14.45, 15.55, 16.40. Kursują też autobusy PKS – u z dworca PKS w Inowrocławiu, w kierunku Strzelna przez Markowice. 

 

  • w niedzielę rano będzie podstawiony autobus (bus), który zawiezie gimnazjalistów bezpłatnie na dworzec w Inowrocławiu, aby mogli oni zdążyć na pociąg
  • opiekunowie, którzy przyjadą z gimnazjalistami, za pobyt nic nie płacą

 

Nowe terminy dni skupienia i rekolekcji powołaniowych w różnych klasztorach oblackich, które znajdują się na stronie www.powolania.oblaci.pl

Polecamy