niedziela, 23 września 2018 r.

VI Mistrzostwa LSO i księży AG w tenisie stołowym

Diecezjalni duszpasterze Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszają młodzież męską zrzeszoną w grupach ministranckich i lektorskich oraz księży do udziału w VI. MISTRZOSTWACH LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA I KSIĘŻY ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM, które odbędą się w sobotę, 17 września 2011 r., w Głębokim (parafia pw. św. Mikołaja w Sławnie).

 


Program:
Godz. 9.00 - Zgłoszenie zawodników w hali sportowej na terenie Gospodarstwa Rolnego p. Aleksandra Kujawskiego w Głębokiem (3 km od kościoła w Sławnie), odprawa techniczna, wspólna poranna modlitwa i oficjalne otwarcie turnieju.

Regulamin: 

Każdy uczestnik turnieju przywozi ze sobą dowód tożsamości (legitymację szkolną) i potwierdzenie z własnej parafii (może być zbiorowe), że jest ministrantem lub lektorem, strój sportowy i rakietkę do tenisa stołowego oraz wnosi opłatę za udział w turnieju w wysokości 10 zł. (koszt ten w części pokrywa parafia). System rozgrywek prowadzony będzie zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego w kategoriach: ministranci młodsi (szkoła podstawowa), ministranci starsi (gimnazjum), lektorzy oraz księża. 


Chęć wzięcia udziału w Mistrzostwach należy zgłaszać u księdza proboszcza Ryszarda Gilasa (tel. 61/427.71.92).

Polecamy