niedziela, 7 czerwca 2020 r.

Zmiany personalne 2013 - wikariusze

Publikujemy listę zmian wikariuszowskich dokonanych przez abp. Józefa Kowalczyka Prymasa Polski. Dekrety wejdą w życie z dniem 1 lipca 2013 roku.

 

 

 

Ks. Bartosz Gallas zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja Bp. w Skokach.

 

Ks. Rafał Chmielewicz zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja Bp. w Skokach i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gnieźnie.

 

Ks. Marcin Modrzyński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gnieźnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim.

 

Ks. Krzysztof Kawalerski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim i mianowany wikariuszem w parafii pw. NMP Królowej Polski w Żninie.

 

Ks. Tomasz Radziński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. NMP Królowej Polski w Żninie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja i św. Konstancji w Gniewkowie.

 

Ks. Marcin Malagowski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja i św. Konstancji w Gniewkowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja w Inowrocławiu (fara).

 

Ks. Roman Kruk zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Doroty w Strzałkowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętego Ducha w Inowrocławiu.

 

Ks. Zbigniew Filipiak zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętego Ducha w Inowrocławiu i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Faustyny w Mogilnie.

 

Ks. Tadeusz Stasiak zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Faustyny w Mogilnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu.

 

Ks. Łukasz Twarużek zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu i mianowany wikariuszem w parafii pw. świętych Ap. Piotra i Pawła w Kruszwicy.

 

Ks. Marcin Kwiatkowski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. świętych Ap. Piotra i Pawła w Kruszwicy i mianowany wikariuszem w parafii pw. bł. Michała Kozala w Janikowie.

 

Ks. Radosław Plewa zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. bł. Michała Kozala w Janikowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętego Krzyża we Wrześni.

 

Ks. Michał Szczesny zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętego Krzyża we Wrześni i mianowany wikariuszem w parafii pw. Imienia NMP w Inowrocławiu.

 

Ks. Marek Michalak zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Imienia NMP w Inowrocławiu.

 

Ks. Waldemar Myka zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu i mianowany wikariuszem w parafii pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie.

 

Ks. Piotr Król zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Marcina w Żninie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie.

 

Ks. Cezary Sierakowski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Narodzenia NMP w Pyzdrach.

 

Ks. Kamil Jadczak zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Michała Archanioła w Gnieźnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu.

 

Ks. Mariusz Byczyński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Michała Archanioła w Pobiedziskach.

 

Ks. Grzegorz Dębowski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Michała Archanioła w Pobiedziskach i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie (fara).

 

Ks. Tomasz Matecki zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie (fara) i mianowany wikariuszem w parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława we Wrześni (fara).

 

Ks. Sebastian Huebner zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława we Wrześni (fara) i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Gnieźnie.

 

Ks. Bogumił Czuliński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńca w Gnieźnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętego Ducha we Wrześni.

 

Ks. Janusz Derdoski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętego Ducha we Wrześni i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy.

 

Ks. Marcin Winkel zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu.

 

Ks. Przemysław Kubacz zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Gnieźnie.

 

Ks. Rafał Pęchorzewski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława we Wrześni (fara) i mianowany wikariuszem w parafii pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie.

 

Ks. Andrzej Nowicki zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie i skierowany na studia specjalistyczne z zakresu teologii fundamentalnej na Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie.

 

Ks. Stanisław Kłosin zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wita w Rogoźnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Królowej Jadwigi we Wrześni.

 

Ks. Tomasz Wojtucki zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Królowej Jadwigi we Wrześni i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja w Ujściu.

 

Ks. Mariusz Graniczny zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja w Ujściu i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Józefa w Inowrocławiu.

 

Ks. Wojciech Zniszczol zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego z Padwy w Złotnikach Kujawskich i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętej Trójcy w Strzelnie.

 

Ks. Jacek Krzesiński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętej Trójcy w Strzelnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego z Padwy w Złotnikach Kujawskich.

 

Ks. Łukasz Lisiecki zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Józefa w Inowrocławiu i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja w Gąsawie.

 

Ks. Maciej Sarbinowski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja w Gąsawie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy.

 

Ks. Dominik Poczekaj po powrocie z urlopu mianowany wikariuszem w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu.

 

Ks. Wojciech Muchyński zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu, rozpoczyna formację w Zakonie Karmelitów Bosych Prowincji Warszawskiej.

 

Ks. Rafał Białek po ukończeniu studiów mianowany wikariuszem w parafii przy Bazylice Prymasowskiej pw. Wniebowzięcia NMP w Gnieźnie.

 

Ks. Dariusz Sobczak zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii przy Bazylice Prymasowskiej pw. Wniebowzięcia NMP w Gnieźnie.

 

 

Polecamy