piątek, 22 marca 2019 r.

Dziękujemy i zapraszamy

Strona internetowa archidiecezji gnieźnieńskiej w nowej szacie funkcjonuje od przeszło roku. W tym czasie odnotowała blisko 917 tysięcy odwiedzin. Dziękujemy i zachęcamy internautów i stałych czytelników z archidiecezji gnieźnieńskiej do dzielenia się informacjami na temat tego, co dzieje się w waszych parafiach, stowarzyszeniach, wspólnotach. 

 

Każdego dnia stronę odwiedza średnio od 1,5 tysiąca do przeszło 2 tysięcy użytkowników. Oprócz internautów z różnych zakątków archidiecezji gnieźnieńskiej zaglądają do nas czytelnicy z całej Polski, szczególnie licznie z Warszawy, Poznania, Bydgoszczy i Torunia. Gościmy także internautów z Europy i świata, zwłaszcza z Anglii, Włoch, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Australii, a także z naprawdę egzotycznych miejsc takich jak Trinidad i Tobago, Bogota, Caracas, Salvador, Bujumbura, Abidjan i wiele innych. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy.

 

Jednocześnie zachęcamy internautów z archidiecezji gnieźnieńskiej (zwłaszcza administratorów stron parafialnych, członków organizacji i stowarzyszeń kościelnych) do dzielenia się informacjami nt. uroczystości, wydarzeń i ciekawych inicjatyw podejmowanych w waszych parafiach i przez wasze organizacje i stowarzyszenia. Jednocześnie prosimy, by z przesłaniem materiałów nie zwlekać zbyt długo. Teksty i zdjęcia przesyłać można na adresy: pkgniezno@wp.pl lub kruszyk@swietywojciech.pl Szczegóły nt. publikacji znaleźć można w zakładce KONTAKT.

 

Dane statystyczne na podstawie Google Analytics

Polecamy