czwartek, 2 lipca 2020 r.

Z dedykacją dla szukających Boga

To ich rok – ten życia konsekrowanego, trwający z woli papieża Franciszka i jubileuszowy, 500-lecia urodzin św. Teresy z Avila. Specjalnie z tej okazji siostry karmelitanki nagrały płytę z dedykacją dla wszystkich szukających Boga. Posłuchaj jak pięknie śpiewają.


Płyta „Chcę widzieć Boga. Album II” i wcześniejsza z tym samym tytułem i numerem I to szczególny wkład gnieźnieńskiego Karmelu w karmelitański jubileusz. Na pierwszej śpiewają same karmelitanki. Druga, zawierająca 18 pieśni, nagrana została w czteroosobowym chórze wspólnie z mężczyznami – artystami z Poznania, Warszawy, Łodzi, Krakowa i Przemyśla. To pieśni do słów świętych Karmelu. Muzykę napisali znani kompozytorzy muzyki liturgicznej m.in.: P. Bębenek, P. Pałka, U. Rogala, J. Sykulski.
„Płytę dedykujemy wszystkim, którzy poszukują Boga; w modlitwie, trudzie i zawierzeniu tęsknią za Tym, Który ich miłuje. Życzymy, by nagrane na płycie utwory były ścieżką, która poprowadzi Was głębiej, coraz głębiej” – piszą siostry karmelitanki na swojej stronie www.karmel.gniezno.pl. Płytę w cenie 25 zł można nabyć m.in. w SKLEPIK-u sióstr. Każdy krążek jest cegiełką na utrzymanie gnieźnieńskiego Karmelu. Siostry już teraz dziękują!

 

Siostry karmelitanki śpiewają

Obudź mnie mp3
Gdzie się ukryłeś mp3
Chcę widzieć Boga mp3

Polecamy