wtorek, 17 września 2019 r.

Biechowo: Wieczór Chwały u Mamy

Kościół ojców paulinów w Biechowie to kolejne miejsce, gdzie odbył się Wieczór Chwały – modlitewne spotkanie z uwielbieniem Boga i modlitwą wstawienniczą. Kolejny odbędzie się w grudniu po sąsiedzku – w Pyzdrach. Już dziś zapraszamy.


Spotkanie nazwane przez organizatorów „Wieczorem Chwały u Mamy” – Biechowo bowiem to sanktuarium, w którym matczynym okiem na proszących spogląda Matka Boża Pocieszenia – odbyło się w minioną niedzielę 16 listopada. Czuwanie rozpoczęła Msza św. sprawowana pod przewodnictwem inicjatora przedsięwzięcia o. Łukasza Biedalaka OSPPE. Po Eucharystii miało miejsce uwielbienie Boga i modlitwa wstawiennicza, której przewodniczył ks. Zbigniew Ilkowski – wikariusz z Pyzdr. Modlitewne czuwanie zakończyło się odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Podczas Eucharystii i Wieczoru Chwały u Mamy oprawę muzyczną przygotował Zespół Pielgrzymkowy grupy promienistej z Biechowa.


Następne wspólne wielbienie Boga na Wieczorze Chwały odbędzie się w grudniu w Pyzdrach. Już dziś zachęcamy do uczestnictwa. Zapraszamy też na sanktuaryjnego facebooka


BK

Polecamy