niedziela, 23 lutego 2020 r.

Dziękujemy :)

Przeszło 5,6 miliona odsłon i 400 tysięcy unikalnych użytkowników – mijają dwa lata od uruchomienia strony archidiecezjalnej w nowej szacie. Wszystkim stałym czytelnikom, korespondentom oraz odwiedzającym dziękujemy i zachęcamy do zaglądania do nas jak najczęściej.

 

Strona archidiecezji gnieźnieńskiej w nowej odsłonie ruszyła 7 marca 2012 roku. Od tego czasu witryna odnotowała ponad 5,6 miliona odsłon i ponad 400 tysięcy unikalnych użytkowników, z których 72 procent to czytelnicy stali, 28 procent nowi. Każdego dnia stronę odwiedza średnio od 1,7 do 2,3 tysiąca internautów. Szczególnie chętnie zaglądają do nas czytelnicy z Bydgoszczy, Warszawy, Poznania i Torunia. Gościmy też wielu internautów z Europy i świata w szczególności z Włoch, Niemiec, Anglii, Francji, Stanów Zjednoczonych, a także z naprawę egzotycznych zakątków Afryki, Ameryki Południowej, Australii, Indii i Bliskiego Wschodu. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy.

 

Od grudnia 2012 archidiecezja gnieźnieńska ma także swój kanał na YouTube. Jak dotąd zamieszczone tam filmy obejrzało prawie 31 tysięcy osób. I za to dziękujemy.

 

Jednocześnie zachęcamy internautów z archidiecezji gnieźnieńskiej (zwłaszcza administratorów stron parafialnych, członków organizacji i stowarzyszeń kościelnych) do dzielenia się informacjami nt. uroczystości, wydarzeń i ciekawych inicjatyw podejmowanych w waszych parafiach i przez wasze organizacje i stowarzyszenia. Prosimy, by z przesłaniem materiałów nie zwlekać zbyt długo. Teksty i zdjęcia przesyłać można na adresy: pkgniezno@wp.pl lub kruszyk@swietywojciech.pl Szczegóły nt. publikacji znaleźć można w zakładce KONTAKT.

 

Dane na podstawie Google Analytics

Polecamy