piątek, 28 lutego 2020 r.

Inowrocław: rekolekcje 50/50

Parafia pw. Świętego Ducha w Inowrocławiu przygotowała specjalne rekolekcje przed kanonizacją bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. Każdego dnia na parafialnym Facebooku ukazywać się będą myśli, refleksje i fragmenty osobistych zapisków wielkich papieży. 

 

Inicjatorem rekolekcji jest ks. Marcin Przybylski, wikariusz inowrocławskiej parafii pw. Świętego Ducha. Jak mówi, do kanonizacji papieży zostało tylko 50 dni – to ostatni dzwonek, by się do tego wielkiego duchowego święta solidnie przygotować.

 

„Każdego dnia na naszej fejsbukowej stronie prezentować będziemy myśli, refleksje i fragmenty osobistych zapisków bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. Mamy nadzieję, że pomogą one czytelnikom odkryć głębię ducha przyszłych świętych Kościoła” – tłumaczy ks. Przybylski.

 

Teksty dodawane będą według specjalnego harmonogramu. Rano ukazywać się będzie cytat z „Dziennika duszy” Jana XXIII. W ciągu dnia pojawi się refleksja Jana Pawła II związana z danym okresem liturgicznym, wieczorem natomiast dodawane będą fragmenty proroczego listu na trzecie tysiąclecie Novo millennio ineunte, który organizatorzy traktują jako testament i zadanie. Zachęcamy do zaglądania, polubienia i przede wszystkim skorzystania.

 

Rekolekcje 50/50  TUTAJ

 

Polecamy