niedziela, 31 maja 2020 r.

Komunikat

Szanowni księża proboszczowie, księża wikariusze, administratorzy parafialnych stron internetowych. W związku z planowaną zmianą i unowocześnieniem strony archidiecezji gnieźnieńskiej uprzejmie prosimy o przesłanie zdjęć kościołów parafialnych. Fotografie (maksymalnie trzy) powinny być wykonane (koniecznie) w poziomie, mieć wymiary ok. 1600x1000 (ok. 1MB) lub więcej oraz rozszerzenie JPG. Mogą ukazywać kościół zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Wykorzystane zostanie najbardziej odpowiednie. Jako, że zdjęcia nie zostaną podpisane, by nie naruszać praw autorskich, winny być one własnością parafii (księdza proboszcza).


Jednocześnie prosimy – jeśli zachodzi taka potrzeba – o aktualizację lub uzupełnienie danych teleadresowych, godzin Mszy świętych oraz pozostałych informacji znajdujących się w zakładkach poszczególnych parafii. Z góry dziękujemy za pomoc.

 

 

Zdjęcia i pozostałe dane przesyłać można na adres kruszyk@swietywojciech.pl lub (w razie problemów z przesłaniem) pkgniezno@wp.pl  Prosimy w nazwie pliku lub mailu wpisać miejscowość i wezwanie parafii. 

Polecamy