środa, 26 lutego 2020 r.

Dzień Papieski Młodych

Tradycją stało się, że młodzi z regionu inowrocławskiego z okazji Dnia Papieskiego udają się w pieszej pielgrzymce do pobliskiego sanktuarium Matki Bożej Markowickiej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw. Nie inaczej będzie w tym roku. W sobotę 13 października młodzież z różnych dekanatów „promieniście” zejdzie się tam, by uczestniczyć w Eucharystii i spotkać się ze świadkami szeroko rozumianego ojcostwa.


Zachęcamy do zorganizowania pieszych pielgrzymek bądź wyjazdów na spotkanie w Markowicach z okazji XVIII Dnia Papieskiego. Można również dołączyć do pieszej pielgrzymki z Inowrocławia. Wyjście 13 października o godz. 8.30 z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu.


Msza św. w Markowicach o godz. 13.00. Do tego czasu trzeba dotrzeć do sanktuarium. Zakończenie ok. 16.00. Udział w kosztach dla grup spoza Inowrocławia (5 zł) Organizatorzy proszą o podanie liczby uczestników do 11 października do południa. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z regionalnym duszpasterzem młodych: martino_prz@wp.pl 697 584 097. 

 

Polecamy