piątek, 28 lutego 2020 r.

Dekrety 20.08.2018

Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Adama Walendowskiego z obowiązków proboszcza parafii pw. Opatrzności Bożej w Inowrocławiu i mianował go proboszczem parafii pw. św. Józefa w Kołodziejewie. Dekret wejdzie w życie z dniem 20 sierpnia br.


Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Artura Sreberskiego z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lubostroniu oraz parafii pw. NMP Różańcowej w Jabłówku i mianował go proboszczem parafii pw. Opatrzności Bożej w Inowrocławiu. Dekret wejdzie w życie z dniem 20 sierpnia br.


Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Łukasza Staniszewskiego z obowiązków wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie i mianował go proboszczem parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lubostroniu oraz parafii pw. NMP Różańcowej w Jabłówku. Dekret wejdzie w życie z dniem 20 sierpnia br.


Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Tomasza Mateckiego z obowiązków wikariusza w parafii pw. Opatrzności Bożej w Inowrocławiu i mianował go wikariuszem w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Dekret wejdzie w życie z dniem 20 sierpnia br.


Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Łukasza Abrama z obowiązków wikariusza w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu i mianował go wikariuszem w parafii pw. Opatrzności Bożej w Inowrocławiu. Dekret wejdzie w życie z dniem 20 sierpnia br.


Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Mariusza Byczyńskiego z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie (wcześniej był mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Michała Archanioła w Gnieźnie) i mianował go wikariuszem w parafii pw. Wniebowzięcia NMP W Trzemesznie. Dekret wejdzie w życie z dniem 20 sierpnia br.

Polecamy