wtorek, 25 lutego 2020 r.

Gniezno: rodzinnie u Kozala

Zamki dmuchane, pokazy monocyklów, loteria fantowa i wiele innych atrakcji czekało w niedzielę 9 czerwca na wszystkich, którzy pojawili się na festynie rodzinnym „Rodzina naszą przyszłością” przy parafii bł. Michała Kozala w Gnieźnie.

„ Już od kilku lat organizujemy rodzinny festyn związany ze świętem patronalnym parafii. Nie wyobrażamy sobie świętowania bez parafian, bo parafia to są ludzie, a nie tylko księża, choć nas też jest dużo, bo aż pięciu, jednak liczą się przede wszystkim ludzie, parafianie” – mówi ks. Krzysztof Stanula CSMA, proboszcz parafii pw. bł. M. Kozala w Gnieźnie. Jak dodaje, cieszy fakt, że we wspólnym świętowaniu biorą udział całe rodziny, często wielopokoleniowe.

Na uczestników czekało  mnóstwo atrakcji, a wśród nich tor quadowy, strzelnica paintballowa, pokaz wojskowy z udziałem służb mundurowych z Powidza, archery tag, ścianka wspinaczkowa, slackline, zamek dmuchany, malowanie twarzy czy pokaz monocyków. Dodatkowo organizatorzy przygotowali loterię fantową, na jakiej do wygrania m.in. deskorolki i hulajnogi elektryczne, sprzęty AGD czy vouchery do restauracji, fryzjera, kosmetyczki itp. Nagrody były losowane przez gościa specjalnego festynu Rafała Mroczka.

Fot. M. Kalwik

Polecamy