wtorek, 17 września 2019 r.

Rekolekcje dla par niesakramentalnych

W Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie odbędą się w dniach 29-31 marca rekolekcje dla par niesakramentalnych. To dobra i sprawdzona pomoc dla tych, którzy mimo różnych zawirowań życiowych, chcą być bliżej Boga i siebie nawzajem” – zaprasza ks. Wojciech Rzeszowski.  


„W czasie rekolekcji, które prowadzone będą w formie warsztatów, małżeństwa żyjące w związkach cywilnych mogą przeżyć prawdę, że Bóg stawia również na ich drodze drogowskazy miłości. Uczestnikom nie proponujemy gotowych schematów, gdyż każda sytuacja jest bardzo indywidualna. Zachęcamy natomiast do osobistej refleksji nad własnym życiem. Inspirację do tej pracy stanowią świadectwa małżeństw animatorów, które doświadczyły rozwodu i przeżyły pojednanie z Bogiem oraz posługa kapłana. Rekolekcje to dobra i sprawdzona pomoc dla tych, którzy mimo różnych zawirowań życiowych, chcą być bliżej Boga i siebie nawzajem; to wyjątkowa szansa na nowe odnalezienie się w relacji z Bogiem i we wspólnocie Kościoła. Zapraszam do udziału” – mówi ks. Wojciech Rzeszowski, dyrektor gnieźnieńskiego CEF.


Rekolekcje odbędą się w dniach 29-31 marca. Rozpoczną się w piątek o godzinie 18.00, zakończą niedzielnym obiadem. Skupienie organizują „Spotkania Małżeńskie”


Zgłoszenia
: gniezno@spotkaniamalzenskie.pl lub telefonicznie 513 806 120


Więcej informacji nt. rekolekcji i organizatorów >>> TUTAJ


Polecamy