środa, 21 sierpnia 2019 r.

Podziękowanie Prymasa Polski

Podziękowanie Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka za pamięć, modlitwę i uczestnictwo w uroczystościach pogrzebowych Ojca śp. Stanisława Polaka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każda śmierć, a w sposób szczególny odchodzenie naszych najbliższych, napawa nas smutkiem i tęsknotą. Wierzymy jednak, że ma ona sens zbawczy i prowadzi nas do życia.


W imieniu moich najbliższych, Mamy i Rodzeństwa, oraz moim własnym składam serdeczne podziękowanie Księżom Biskupom, Kapłanom, Osobom Konsekrowanym, Przedstawicielom Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski, Przedstawicielom władz państwowych i samorządowych, Delegacjom i Pocztom Sztandarowym, a także Parafianom i wszystkim uczestniczącym w uroczystościach pogrzebowych śp. Stanisława Polaka.


Wyrażam również moją serdeczną wdzięczność za wszystkie przesłane i wypowiedziane słowa duchowej jedności, okazaną nam pamięć, solidarność i życzliwość, a nade wszystko za dar modlitwy i tak licznie sprawowanych Mszy świętych w intencji mego Ojca. Niech Zmartwychwstały Chrystus, którego odnalazł i wyznawał w Kościele jako Drogę, Prawdę i Życie, obdarzy Go w swoim miłosierdziu łaską pokoju i życia wiecznego.


Polecamy