poniedziałek, 22 października 2018 r.

Aktualności

niedziela, 21 października 2018 r.

Inowrocław: parafialny jubileusz

„Tutaj, w twojej parafii, Siostro i Bracie, Bóg liczy na Ciebie z powodu tego, kim jesteś, a nie z powodu tego, co masz” – mówił abp Wojciech Polak podczas obchodów ćwierćwiecza erygowania parafii i 10. rocznicy poświęcenia kościoła pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu.

więcej
niedziela, 21 października 2018 r.

Zmarł Zygmunt Chmara

Zmarł Zygmunt Chmara, ojciec ks. kan. Marka Chmary, proboszcza parafii w Złotnikach Kujawskich. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 23 października o godzinie 14.30 w Dąbrowie k. Mogilna pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Wętkowskiego. Zmarłego polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

więcej
sobota, 20 października 2018 r.

Tydzień dla misji

Obchodzony w niedzielę 21 października Światowy Dzień Misyjny rozpoczyna Tydzień Misyjny, podczas którego w sposób szczególny pamiętamy i solidaryzujemy się z misjonarzami posługującymi w różnych zakątkach świata. W tym roku przyświeca mu hasło "Pełni ducha i posłani".

więcej
piątek, 19 października 2018 r.

Bezpłatne porady

W związku z pozyskaniem środków finansowych z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza do korzystania ze wsparcia, jakie oferuje Katolicka Poradnia dla Rodzin „Ognisko Nadziei” w Gnieźnie oraz Inowrocławiu.

więcej
piątek, 19 października 2018 r.

Inowrocław: w hołdzie patronowi

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu uczciła pamięć patrona Jana Pawła II. Obchody nawiązujące do tematyki tegorocznego Dnia Papieskiego „Promieniowanie Ojcostwa” odbyły się w środę 17 października z udziałem dyrekcji, nauczycieli i uczniów.

więcej
środa, 17 października 2018 r.

Finał konkursów papieskich

W Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie odbył się 17 października finał konkursów papieskich zorganizowanych w szkołach Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego z okazji XVIII Dnia Papieskiego. Podczas gali zaprezentowali się także laureaci Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej.

więcej

Kalendarium

Panoramy

Polecamy