poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Aktualności

piątek, 14 czerwca 2019 r.

PPAG - ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę. I tu ważna UWAGA. Do grup kolorowych zapisać się można tylko poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.ppag.pl

więcej
piątek, 14 czerwca 2019 r.

Gniezno: rodzinnie u Kozala

Zamki dmuchane, pokazy monocyklów, loteria fantowa i wiele innych atrakcji czekało w niedzielę 9 czerwca na wszystkich, którzy pojawili się na festynie rodzinnym „Rodzina naszą przyszłością” przy parafii bł. Michała Kozala w Gnieźnie. 

więcej
czwartek, 13 czerwca 2019 r.

Ląd: kapłańskie jubileusze

Obchodzone w tym roku 11 czerwca Święto Matki Kościoła było okazją do corocznego spotkania salezjanów obchodzących jubileusze święceń prezbiteratu. Uroczystość miała miejsce w lądzkim kościele, w którym przed 60, 50 i 25 laty księża jubilaci przyjęli święcenia.

więcej
czwartek, 13 czerwca 2019 r.

Duszpasterze młodzieży - dekrety

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował rejonowych i dekanalnych duszpasterzy młodzieży.

więcej
środa, 12 czerwca 2019 r.

Zmiany personalne 2019

Prymas Polski abp Wojciech Polak dokonał zmian personalnych wśród duchowieństwa archidiecezji gnieźnieńskiej. Dekrety wejdą w życie z dniem 1 lipca br. Publikujemy listę zmian.

więcej
wtorek, 11 czerwca 2019 r.

Nowenna 11-19 czerwca

Od dziś do 19 czerwca trwać będzie nowenna przebłagalna za zło pedofilii w Kościele i jej ukrywanie. Akcję podjęli młodzi z naszej gnieźnieńskiej. Przyłączyli się do nich rówieśnicy z 17 diecezji. Modlą się za ofiary i za kapłanów, zarówno tych, którzy stali się przyczyną zgorszenia, jak i tych, którzy niczym nie zawinili, a dziś są oczerniani.

więcej

Kalendarium

Panoramy

Polecamy