wtorek, 26 marca 2019 r.

Aktualności

poniedziałek, 25 marca 2019 r.

Druga grupa maturzystów u Matki Bożej

Na Jasną Górę pielgrzymowała 25 marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego, druga grupa maturzystów z archidiecezji gnieźnieńskiej. Młodym towarzyszył Prymas Polski abp Wojciech Polak, który przewodniczył Mszy św. stanowiącej centralny punkt pielgrzymki. 

więcej
poniedziałek, 25 marca 2019 r.

Prymas dla Przewodnika Katolickiego

„Tylko przez otwarte zmierzenie się z tym problemem, wrażliwość na osoby skrzywdzone, a także ukaranie sprawców, Kościół może pokazywać drogę do rozwiązania tego problemu w skali globalnej”. Publikujemy pełną treść rozmowy. 

więcej
niedziela, 24 marca 2019 r.

Domowy Kościół w Pakości

Do podjęcia na nowo drogi nawrócenia, która ma swój początek w spotkaniu z Bogiem zachęcał w niedzielę w Pakości abp Wojciech Polak. „Jest takie mocne zdanie w Katechizmie Kościoła Katolickiego, że serce ludzkie nawraca się, patrząc na Tego, którego zraniły nasze grzechy” – mówił.

więcej
niedziela, 24 marca 2019 r.

Maturzyści na Jasnej Górze

Pierwsza grupa maturzystów z archidiecezji gnieźnieńskiej modliła się w sobotę 23 marca na Jasnej Górze pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Wętkowskiego. Druga grupa z towarzyszeniem Prymasa Polski pokłoni się Matce Bożej Jasnogórskiej w poniedziałek. 

więcej
niedziela, 24 marca 2019 r.

Inowrocław: Dekanalna Szkoła Lektora

W sobotę 23 marca zakończyła się Dekanalna Szkoła Lektora, której zwieńczeniem była wspólna Msza święta w kościele pw. św. Jadwigi Królowej, a następnie wręczenie certyfikatów ukończenia szkoły nowym lektorom. 

więcej
piątek, 22 marca 2019 r.

Kleczew: Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Kleczewie odbył się 22 marca Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej. Okazją był zbliżający się Dzień Świętości Życia.

więcej

Kalendarium

Panoramy

Polecamy