sobota, 21 lipca 2018 r.

Aktualności

poniedziałek, 16 lipca 2018 r.

Zmarła Maria Wzięch

Zmarła śp. Maria Wzięch, matka ks. Arkadiusza Wzięcha, proboszcza parafii w Murzynnie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 19 lipca o godzinie 11.00 w kościele pw. św. Jakuba w Wągrowcu. Zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu.  

więcej
poniedziałek, 16 lipca 2018 r.

Dekret (1.07.2018/2)

Z dniem 1 lipca br. abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Mateusza Walorego, wikariusza w parafii pw. św. Doroty w Rogowie, dodatkowo wikariuszem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Czewujewie.

więcej
piątek, 13 lipca 2018 r.

Przed XI Zjazdem Gnieźnieńskim

„Wszyscy liczymy na to, że będzie to twórczy dialog i początek budowy płaszczyzny pojednania, zrozumienia i polsko-polskiego dialogu” – mówi o zbliżającym się XI Zjeździe Gnieźnieńskim Prymas Polski abp Wojciech Polak. Tematem przewodnim wrześniowego spotkania będzie wolność.

więcej
piątek, 13 lipca 2018 r.

Rogoźno: czas spotkania

Już po raz kolejny Fundacja na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Dar Rogoźna” zorganizowała w dniach 30 czerwca - 9 lipca wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych w parafii pw. św. Wita w Rogoźnie. Uczestniczyło w niej kilkudziesięciu niepełnosprawnych z terenu całej Wielkopolski.

więcej
środa, 11 lipca 2018 r.

PWSD: nabór trwa

Gnieźnieńskie seminarium czeka na kandydatów do kapłaństwa. Nabór trwać będzie do końca sierpnia. „Być może teraz jest ten czas, kiedy zadajesz sobie różne pytania, szukasz odpowiedzi. Seminarium jest tym miejscem, w którym możesz się tym wszystkim podzielić” – mówi rektor PWSD ks. dr Przemysław Kwiatkowski.

więcej
wtorek, 10 lipca 2018 r.

Zmarł ks. Krzysztof Kinowski

We wtorek 10 lipca zmarł ks. Krzysztof Kinowski, proboszcz parafii pw. św. Józefa w Kołodziejewie, a wcześniej parafii pw. Narodzenia NMP w Strzelcach. Msza św. pogrzebowa w sobotę o godzinie 11.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu. Zmarłego kapłana polecamy Bożemu Miłosierdziu.

więcej

Polecamy