środa, 30 września 2020 r.

Każdy Tata Czyta Dzieciom

Wspólnota Domowego Kościoła ruchu „Światło-Życie”  w Gnieźnie zaprasza na spotkanie z Robertem Kościuszko, autorem książek dla dzieci. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 września w godzinach 15.00-17.00 w salce katechetycznej parafii Św. Wawrzyńca w Gnieźnie (wejście od targowiska).


Każdy Tata Czyta Dzieciom - niedzielna ewangelizacja parafialna


O autorze i pomysłodawcy akcji: Nazywam się Robert Kościuszko i wraz z moją żoną Joanną przewodzimy Wydawnictwu Kościuszko. Jesteśmy małżeństwem 24 rok, mamy czwórkę dzieci i mieszkamy w Julianowie pod Warszawą. Jestem animatorem i wiceprzewodniczącym Wspólnoty Św. Tymoteusza, rycerzem Zakonu św. Jana Pawła II.


Co mnie skłoniło do pisania: Dwanaście lat temu razem z moimi synami leżeliśmy na łóżkach w ich pokoju. Opowiadałem im te bardziej przygodowe historie ze Starego Testamentu. Najstarszy Tomek powiedział wtedy: "Tato, opowiadasz takie fajne historie, powinieneś je zapisać, aby inni tatusiowie też mogli je czytać swoim dzieciom. To była największa zachęta, jaką usłyszałem. Ponieważ od dawna miałem pewien pomysł, następnego dnia zacząłem pisać.

 

Polecamy