środa, 30 września 2020 r.

W Chodzieży

Wiele miejsca poświęca się dzieciom czy rodzinie. Mało jednak mówi się o małżeństwach! A przecież to właśnie małżeństwo jest podstawą rodziny. Przed kilkoma laty w Polsce z inicjatywy Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich zrodziła się kampania społeczna zatytułowana „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa". Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach!


Już po raz drugi Chodzież pragnie włączyć się w inicjatywę Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw (MTM). Odbędzie się on w dniach 7-14 luty 2016 r.  Chodzieskie Forum Małżeństw to pierwsza inicjatywa, jaka zrodziła się w ramach MTM w Chodzieży. Ma ona na celu zbliżenie do siebie małżonków poprzez zorganizowanie ciekawych prelekcji oraz warsztatów, które pomogą nam odpowiedzieć sobie na pytanie czego brakuje w naszym małżeństwie oraz w jaki sposób uczynić relację małżonków jeszcze bardziej satysfakcjonującą, trwałą i bliską! Wszystkie propozycje są ukierunkowane  małżeństwo, czyli kobietę i mężczyznę. Pragniemy, by był to czas dla DWOJGA - najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.


Podczas całego tygodnia będzie można skorzystać z szeregu ciekawych propozycji. Małżeństwa będą mogły skorzystać z warsztatów i prelekcji, które pomogą umocnić ich małżeństwo i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak koncert zespołu z irlandzką muzyką Carrantuohill, a także promocji, w które włączyli się nasi partnerzy. Walentynkowy tydzień to okazja do wspólnego posiłku, rekreacji oraz włączenia się w proponowane wydarzenia kulturalne. Nie zabraknie również akcentu duchowego, ponieważ oprócz zaangażowania władz miasta i powiatu w akcję włączają się również chodzieskie parafie.

Zachęcam do zapoznania się z naszym programem – więcej informacji na www.chfm.com.pl


PROGRAM

 

Polecamy