niedziela, 25 czerwca 2017 r.

Aktualności

środa, 21 czerwca 2017 r.

Zmarła Donata Kozłowska

Zmarła Donata Kozłowska, matka ks. Dariusza Kozłowskiego, proboszcza parafii pw. św. Kazimierza we Wrześni. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 23 czerwca o godzinie 11.00 na cmentarzu św. Wawrzyńca przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Wętkowskiego.  

więcej
wtorek, 20 czerwca 2017 r.

Solannowe Uwielbienie

Po sukcesie pierwszej edycji, która nieśmiało zapukała do serc, umysłów i uszu inowrocławian, ich gości i kuracjuszy, Solannowe Uwielbienie powróciło ze zdwojoną siłą i jeszcze większą radością w tle. Nowa Pieśń niosła się wieczorową porą 15 czerwca przez ponad dwie godziny. 

więcej
wtorek, 20 czerwca 2017 r.

Pielgrzymka LSO

Blisko dwa tysiące ministrantów i lektorów z całej Polski uczestniczyło w ubiegłą sobotę w dorocznej pielgrzymce, której celem był tym razem Poznań. Wśród uczestników była także grupa LSO z gnieźnieńskiej parafii pw. św. Wawrzyńca. 

więcej
poniedziałek, 19 czerwca 2017 r.

Kard. Farrell w Gnieźnie

O przygotowaniu młodych do małżeństwa jako jednym z najważniejszych zadań stojących przed duszpasterstwem rodzin mówił 20 czerwca w Gnieźnie kard. Kevin Joseph Farrell, prefekt Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia.

więcej
poniedziałek, 19 czerwca 2017 r.

Rodzina Ewangelią dla świata

„Rodzina jest Ewangelią, jest Dobrą Nowiną dla współczesnego świata, w sposób szczególny dla świata odchodzącego od chrześcijaństwa” – mówił 19 czerwca w Gnieźnie kard. Kevin Joseph Farrell, Prefekt watykańskiej Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia.

więcej
poniedziałek, 19 czerwca 2017 r.

Pobiedziska: LSO przy piłce

W niedzielę 18 czerwca już po raz trzeci odbył się w Pobiedziskach Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Była to okazja nie tylko do rywalizacji na boisku, ale przede wszystkim doskonała integracja ministrantów i lektorów z dekanatu pobiedziskiego. 

więcej

Zapowiedzi wydarzeń

Studium Muzyki Kościelnej zaprasza

Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej ogłasza nabór uczniów na nowy rok nauki 2017/18. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować do dyrektora SMK AG  ks. dr. Dariusza Sobczaka, tel. 691.030.513.

więcej

Kalendarium

Panoramy

Polecamy