wtorek, 27 października 2020 r.

Zachęcamy

Zapraszamy na 33-dniowe rekolekcje prowadzące do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Codziennie na stronie www.oddanie33.pl, na kanale YouTube rozważania i medytacje na każdy dzień. Rekolekcje prowadzi kapłan archidiecezji gnieźnieńskiej ks. Marcin Modrzyński.


Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. – Słowa Jezusa: „OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas! Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi. To doświadczenie potrafi przemienić całe życie – przekonują organizatorzy projektu ODDANIE33.


Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje rozpoczną się 8 września 2020 r. uroczystą Mszą św. w Gietrzwałdzie. Taką datę wybrano nieprzypadkowo – 8 września obchodzone jest w Kościele święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a także jest to rocznica objawień w Gietrzwałdzie. Ale – jak zaznaczają organizatorzy projektu ODDANIE33 – 33-dniowe rekolekcje można rozpocząć w dowolnym terminie.


Rekolekcje przygotowane w ramach projektu ODDANIE33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów. Na stronie internetowej: www.oddanie33.pl znajdą się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji. Codziennie rano – na kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE33 – pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji. Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo: o godz. 20:00 na kanale „Miłujcie się!” w serwisie YouTube (sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube zaangażowane w projekt) i o godz. 21:15 na facebookowym profilu „Miłujcie się!” – „rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji). Rekolekcje codziennie będą też transmitowane w rozgłośniach radiowych.kolejne odcinki → TUTAJ


Polecamy