środa, 30 września 2020 r.

Zapraszamy

Siostry Sacré Coeur zapraszają do Pobiedzisk na rekolekcje w duchu ignacjańskim. Pierwsza sesja odbędzie się w dniach 5-10 lutego, druga 15-17 lutego. Duchowe ćwiczenia przebiegać będą w milczeniu, które pomaga wejść na drogę pogłębionego życia wewnętrznego, prowadzącego do większego zaangażowania się w służbie Bożej.

 

Fundament ćwiczeń duchownych 5-10 lutego


Rekolekcje te są szczególną okazją do spotkania z żywym Bogiem i Jego bezwarunkowa miłością do każdego z nas. Klimat milczenia pomaga uczestnikom wejść na drogę pogłębionego życia wewnętrznego, prowadzącego do większego zaangażowania się w służbie Bożej. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na całkowite milczenie w tym czasie oraz na rozmowę o przeżywanej modlitwie z osobą towarzyszącą w rekolekcjach. W zgłoszeniu prosimy o przedstawienie siebie i swojego doświadczenia życia duchowego.

Szczegóły, zgłoszenia >>> TUTAJ

Świadectwa uczestników >>> TUTAJNie lękaj się! Skupienie w milczeniu 15-17 lutego


Skupienie będzie czasem medytowania Słowa Bożego, w którym Bóg nieustannie woła do nas „Nie lękaj się!”. Prowadzone będą metodą ignacjańska, w atmosferze milczenia. Rozpoczną się w piątek o godz. 18:00, cała sobota poświęcona będzie na skupienie w milczeniu. W programie 3 medytacje w duchu ignacjańskim, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Eucharystia i konferencje. Zakończenie w niedzielę obiadem o godz. 12.00. 

Szczegóły, zgłoszenia >>> TUTAJ

Polecamy